Våra medarbetare.

CEO, Executive Loss Specialist

fredrik.jonsson@jwlab.se

070-590 67 90

Fredrik
Jönsson
Daniel
Edlund

COO, Executive Loss Specialist

kenneth.malmborg@jwlab.se

08-82 12 86

Kenneth
Malmborg

Motor, Skadechef, Senior Loss Adjuster

monika.tyrsen@jwlab.se

076-322 16 31

Monika

Tyrsén

Person, Skadechef, Senior Loss Specialist

nadia.oberg@jwlab.se

073-505 42 58

Nadia

Öberg

Motor, Loss Adjuster, Assessor

claes.stigsater@jwlab.se

072-339 30 30

Claes

Stigsäter

Bygg, Egendom & Ansvar, Senior Loss Adjuster

charlotta.ringblom@jwlab.se

076-197 00 29

Charlotta

Ringblom

Izabella

Gullström

Motor, Loss Adjuster, Assessor

karl.assarsson@jwlab.se

070-180 44 17

Karl

Assarsson

Person, Junior Loss Adjuster

lisa.hellbom@jwlab.se

Lisa

Hellbom

Person, Senior Loss Specialist

marja-leena.mikkola@jwlab.se

070-239 54 16

Marja-Leena

Mikkola

Motor, Loss Adjuster

markus.mannberg@jwlab.se

Markus

Mannberg

Motor & Egendom, Loss Adjuster

therese.bint@jwlab.se

076-306 59 18

Therese

Cuibe

Person, Loss Adjuster

therese.dahl@jwlab.se

Therese

Dahl

Bygg, Egendom & Ansvar, Senior Loss Adjuster

willfred.andersson@jwlab.se

072-331 71 84

Willfred

Andersson

Administration, Administratör

lovisa.hellstrom@jwlab.se

076-307 80 67

Lovisa

Hellström

Administration, Junior Loss Adjuster

emelie.lundberg@jwlab.se

Emelie

Lundberg

Bygg, Egendom & Ansvar, Senior Loss Adjuster

madalina.algesjo@jwlab.se

070-621 78 21

Madalina

Algesjö

Bygg, Egendom & Ansvar, Loss Adjuster

anja.ljungmark@jwlab.se

073-514 45 06

Anja

Ljungmark

Bygg, Egendom & Ansvar, Loss Adjuster

sarita.oster@jwlab.se

076-169 06 10

Sarita

Öster

Andreas

Thanger

Gustav

Skansfelt

Person, Loss Adjuster

cecilia.anderblom@jwlab.se

Cecilia
Anderblom

Person, Junior Loss Adjuster

derya.yildiz@jwlab.se

Derya
Yildiz

Bygg, Egendom & Ansvar, Senior Loss Adjuster

fredrik.johnson@jwlab.se

Fredrik

Johnson

Motor, Loss Adjuster/Assessor

david.bilos@jwlab.se

David

Bilos

Robin

Bergman

Våra medarbetare har expertkunskaper inom personskador, ansvar- och egendomsskador, samt motorteknik och affinity. Vi arbetar teambaserat även när det finns en dedikerad kontaktperson i ärendet med fokus på att leverera högsta möjliga service. 

Lär känna oss.